داستین پویریر: مبارزه در مقابل حبیب من را به یاد فیلم “راکی” می اندازد

khabib vs dustin

قهرمان موقت سبک وزن یواف سی داستین پویریر، و قهرمان اصلی این گروه حبیب نورماگومدوف، در تاریخ 7 سپتامبر (16 شهریور) برای یگانه کردن کمربند سبک وزن یو اف سی به مصاف هم میروند. پویریر بتازگی در گفتگویی با کانال ای اس پی ان، مبارزه اش در مقابل نورماگومدوف را با فیلم “راکی” مقایسه کرد. راکی بالبوا در فیلم راکی 5، به خاک حریفش “دراگو” سفر کرد و با بوکسرسنگین وزن روسی را شکست داد.

داستین در این رابطه گفت:

من قهرمان واقعی هستم. البته او (نورماگومدوف) نیز قهرمان واقعی است. من این مبارزه را مانند یک سوپر فایت میبینم. این چیزیست که من احساس میکنم… ما در میدانی مبارزه میکنیم که در حال حاضر در حال ساخته شدن است. این میدان پر خواهد شد و همه بلیطها فروش میروند… شاهزادگان و شیخ ها شاهد این مبارزه خواهند بود. این برای من دیوانه وار است. این من را به یاد فیلم راکی می اندازد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.