علی‌ عبدالعزیز: فلوید می‌‌ ودر برای بازی با حبیب التماس می‌کند

ایجنت جنجالی حبیب نورماگومدوف و بسیاری دیگر از فایترهای سرشناس‌ ام ام ‌ای در مصاحبه‌ای با خبرگزاری تی‌ام زی گفت: 

یک چیزی به شما میگویم و آن این است که فلوید می ‌‌ودر تا به امروز برای مسابقه به حبیب التماس می‌کند. التماس می‌کند. پول فلوید تمام شده. به شما میگویم که هر روز بسیاری از من در مورد مسابقه فلوید در مقابل حبیب میپرسند اما در حال حاضر ما علاقه‌ای به این نداریم. ما مسابقه‌ای در مقابل داستین پویریر داریم، او حریف شماره یک واقعیست. فایتر دیگری داریم با عینک‌های ارزان (تونی فرگوسن) ال کوکویی که نفر بعدی است. ما فایترهای بسیار خوبی‌ در این وزن داریم. 
از آن طرف مسابقه در مقابل دوست بسیار عزیز ما جورج سن پیر است. او هم میتواند حریف بعدی باشد. میتوانم مسابقه جورج را در مقابل حبیب قبل از دیدار حبیب و تونی متصور شوم. اما همانطور که میدانید مسابقه بعدی حبیب با داستین است. مسابقه با جورج سن پیر مسابقه ایست که ما صد در صد به آن علاقمندیم. 
دو موضوع مطرح است. اول اینکه چه کسی‌ عاشق جورج سن پیر نیست؟ من عاشق او هستم، او یکی‌ از بهترین انسانهاییست که تا بحال دیده ام. جورج سن پیر و من توافقی با هم داشتیم و او قرار بود که در ۱۸۵ پاوندز در مقابل مایکل بیسپینگ مبارزه کند و در صورت برد از کمربند خود دفاع کند، او اما این کار را نکرد. شما نمیتوانید به میادین بازگردید و تنها برای مسابقه قهرمانی مبارزه کنید. ما با هم توافق کرده بودیم که او از کمربند قهرمانی دفاع کند. او مسابقه در مقابل بیسپینگ را ساده دید و بازگشت. او با بیسپینگ مسابقه داد و شما به دیگر مبارزان این وزن که در صف هستند نگاه کنید آنها همگی‌ قاتلند. آنها جدا قاتل هستند. و اما الان اگر او برگردد می‌خواهد در ۱۵۵ پاوندز و برای تایتل مبارزه کند. ما اشتباه ۱۶۵ پاوندز را انجام نمیدهیم.    

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.