چِیل سانن: اظهارات اخیر دانا وایت در مورد مبارزه مک گرگور – ماسویدال، فقط برای تحریک کردن کانر بودند

conor mcgregor

چند روز پیش دانا وایت رئیس یو اف سی اعلام کرد که ماسویدال مبارزه در مقابل کانر مک گرگور را دریافت نخواهد کرد. چرا که جثه مبارز کوبایی از کانر مک گرگور بزرگتر است، و مک گرگور جایی در گروه ولترویت ندارد.

با وجود گفته های دانا وایت، چیل سانن بر این باور بوده که اظهارات وایت فقط برای تحریک کردن ستاره ایرلندی بوده اند.

سانن – ” وایت گفت که این مبارزه صورت نمیگیرد. آیا شما فقط این حرف دانا را در مصاحبه اش شنیدید؟ شما جمله دوم او را فراموش کردید – جورج برای کانر بزرگ است. آیا شما فکر می کنید کانر مک گرگور با شنیدن این حرف ها خوشحال میشود، و این را قبول میکند؟ آیا شما فکر میکنید که مک گرگور نمیداند که منظور دانا وایت با این حرف ها این بود که ماسویدال قادر به شکست دادن مک گرگور است و بهانه باختنش را نیز ردیف کرده (جثه بزرگتر)؟

آیا شما فکر میکنید که کانر 5 دقیقه بعد از شنیدن اظهارات وایت، تلفنش را بر نداشته و به وایت زنگ نزده است؟ من به شما قول میدهم که چنین اتفاقی افتاده است و کانر در این رابطه با وایت صحبت کرده است.

مربوط به این خبر

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.