یو اف سی سن انتونیو: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

rda vs edwards

مبارزات این هفته یو اف سی صبح روز یکشنبه درشهر سن انتونیو، واقع در ایالت تگزاس برگزار میشوند. در صدر این کارت رافائل دوس آنجوس (29 – 11) به مصاف لیون “راکی” ادواردز (17 – 3) میرود.

دوس آنجوس پس از دو شکست پیاپی در مقابل کولبی کاوینگتون و کامارو عثمان، در آخرین مبارزه خود از سد کوین لی عبور کرد و کماکان در پله چهارم رنکینگ های ولترویت یو اف سی قرار دارد. دوس آنجوس در این مبارزه با نفر دوازدهم گروه ولترویت روبرو میشود.

ادواردز با وجود مقام دوازدهم در رده بندیها، یکی از سخت ترین مبارزان ولترویت حال حاضر یو اف سی بشمار می رود. آخرین شکست مبارز انگلیسی به سال 2015 در مقابل قهرمان این وزن کامارو عثمان بازمیگردد، و او پس از این شکست موفق به کسب 7 برد پیاپی شده است. پیروزی در مقابل دوس آنجوس، ادواردز را به جمع دیگر مدعیان این گروه (ماسویدال، کاوینگتون) اضافه خواهد کرد.

مبارزات دیدنی دیگر در این رویداد

الکسی اولینیک و والت هریس در گروه سنگین وزن مبارزه میکنند. اولینیک پیش از این اعلام کرد که این مبارزه شاید آخرین مسابقه دوران حرفه ای وی باشد. دن هوکر و جیمز ویک در گروه سبک وزن روبرو میشوند. هر دو حریف در صدد بازگشتن به روند برد میباشند. فرانچیسکو ترینالدو و الکساندر هرناندز نیز در گروه سبک وزن به مصاف هم میروند. ستاره فوتبال آمریکایی گرگ هاردی نیز در این رویداد شرکت میکند، و آندری آرلوفسکی وبن راتول در دسته ی سنگین وزن به میدان میروند.

کارت اصلی: یکشنبه ساعت 05:30 به وقت ایران. ساعت 03:00 به وقت اروپا

Welterweight Rafael dos Anjos vs. Leon Edwards
Heavyweight Aleksei Oleinik vs. Walt Harris
Heavyweight Greg Hardy vs. Juan Adams
Lightweight James Vick vs. Dan Hooker
Lightweight Alexander Hernandez vs. Francisco Trinaldo
Heavyweight Andrei Arlovski vs. Ben Rothwell

کارت مقدماتی: یکشنبه ساعت 02:30 به وقت ایران. ساعت 00:00 به وقت اروپا

Featherweight Alex Caceres vs. Steven Peterson
Women’s Bantamweight Raquel Pennington vs. Irene Aldana
Light Heavyweight Sam Alvey vs. Klidson Abreu
Catchweight (129 lbs) Roxanne Modafferi vs. Jennifer Maia
Bantamweight Ray Borg vs. Gabriel Silva
Bantamweight Mario Bautista vs. Jin Soo Son
Bantamweight Domingo Pilarte vs. Felipe Colares

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.