لیون ادواردز، خورخه ماسویدال را به چالش کشید

leon-edwards-ufc-fight-night-127-per-haljestam-01

لیون “راکی” ادواردز امروز موفق شد هشتمین برد پیاپی خود را در وزن ولترویت یو اف سی کسب کند. ادواردز پس از یک نبرد 5 رانده، رافائل دوس آنجوس را از طریق رای جمعی داوران شکست داد و پس از آن خورخه ماسویدال را به چالش مبارزه کشید.

ادواردز – این هشتمین برد متوالی من در یکی از سخت ترین وزن های این ورزش بود. من به دنبال یک راسوی فسقلی بنام جورج ماسویدال هستم. مبارزه را قبول کن. تو در سطح من نیستی.

ادواردز در طول چند ماه اخیر به سختی به دنبال مبارزه ای در مقابل ماسویدال بوده. بااینحال مبارز کوبایی بر این باور است که ادواردز مبارزی بسیار خسته کننده، و در مسابقاتش فقط در پی بغل کردن حریفانش است. ادواردز و ماسویدال پس از رویداد یو اف سی لندن نیزوارد یک درگیری شدند، و ماسویدال که از حملات لفضی ادواردز خسته شده بود وی را مورد حمله فیزیکی قرار داد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.