گگارد موساسی: من شاید بازنده بدی باشم، ولی دروغ نمیگم و نظرم را همیشه صادقانه گفته ام

gegard 1

آخرین مبارزه گگارد موساسی با از دست دادن کمربند قهرمانی میان وزن وی به همراه بود. موساسی در تاریخ 21 ژوئن با رافائل لوواتو جونیور روبرو شد و از طریق رای داوران مبارزه را به حریفش واگذار کرد. مدتی پس از این دیدار، گگارد حریفش را متهم به استفاده از مواد نیروزا کرد. لازم به ذکر است که موساسی پیش از مبارزه نیز اظهاراتی در این رابطه داشت – در عکس های لوواتو میبینم که او پف کرده، شاید از دارو هایی که به اسب ها میزنند استفاده کرده باشد.

گگارد بتازگی در مصاحبه ای با کَرِن برایانت در رابطه با مبارزه اش در مقابل لوواتو صحبت کرد:

عملکرد من در آن مسابقه اصلا خوب نبود، و این فقط تقصیرخود من است… ببینید، ما باختن تا باختن داریم. من باختم ولی سالم هستم و میتوانم بزودی مبارزه کنم. باختن جالب نیست ولی شما گاهی اوقات میبازید و فکتان در مبارزه میشکند، و 9 ماه مصدوم میشوید. ولی من سالم هستم و میتوانم با یک پیروزی در مقابل ماچیدا، دوباره برای عنوان قهرمانی مبارزه کنم.

موساسی در جواب هوادارانی که او را بازنده ی بدی میدانند گفت:

درسته. من بازنده ی بدی هستم. ولی دروغ نمیگم، خودم هستم و همیشه صادقانه نظرم را گفته ام. چرا دروغ بگم؟ نظرم را گفتم (در مورد دوپینگ کردن لوواتو). شما باید متوجه باشید که من، لوواتو و شلمنکو هواداران مختلفی داریم. بنابراین ما همگی، هم طرفدار و هم بدخواه داریم و آنها همیشه حرف میزنند.

بسیاری از کسانی که از من انتقاد میکنند هیچ چیزی از این ورزش نمیدانند و احمق هستند. شاید یک بچه ی 14 ساله از من انتقاد کند، من نمیتوانم جوابگوی همه باشم. من به حرفی که زدم (در مورد دوپینگ) پایبند هستم، به دلیل اینکه فرقی که درعکس های بدن لوواتو دیدم (قبل، و بعد از دوپینگ) مانند اختلاف شب و روز بودند. خیلی ها در دنیای بی جی جی از این قضیه با خبر هستند… برای من فرقی نمیکند این دیوانه ها از من انتقاد کنند…

موساسی در تاریخ 28 سپتامبر (6 مهر) با لیتو ماچیدا به میدان میرود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.