جان جونز متهم به آزار و اذیت یک خدمت کار – تیمِ جونز این اتهامات را انکار کرد

jon jones

جان جونز و دردسری جدید. طبق گزارشی ازرسانه ی KRQE News 13 جان جونز به آزار و اذیت یکی از خدمت کاران استریپ کلاب TD’s Eubank Showclub در شهر البوکرکی متهم شد. طبق این گزارش این اتفاق در ماه آپریل 2019 رخ داد، و قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی متهم به سیلی زدن و خفه کردن یک خدمت کار شده است.

گفته میشود که جونزخدمت کار زنی که مشغول کار کردن بود را به طرف خود کشیده و بزور سعی بر بوسیدن او داشته است. طبق گفته این زن، جونز او را از زمین بلند کرده و گردن وی را برای خفه کردن فشار داده است.

بااینحال جیمز هالینان نماینده جونز این اتهامات را رد کرد، و گفت که جونز کاملا از این مساله بی خبر بوده است. هالینان در ادامه افزود که جونز دیروز برای اولین بار از این داستان باخبر شد و این اتهامات دروغی بیش نیستند. طبق این گزارش جونز روز یکشنبه به دادگاه مترو رفت، و پس از پرداخت ضمانت 300$ دلاری دادگاه را ترک کرد. جونز برای این حادثه دستگیر نشد.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.