جان جونز: هر چیزی را که در اینترنت میخونید، سریع باور نکنید

Jon-Jones_17-1024x639

قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی در رابطه با اتهاماتی که بتازگی به او نسبت داده شده، نظر داد. ساعاتی پیش رسانه های آمریکایی خبر دادند که جان جونز به آزار و اذیت یک زن خدمت کار متهم شده است. جونز امروز در توییتر، در این رابطه صحبت کرد:

من در کوچک ترین دردسری نیستم. هر چیزی را که در اینترنت میخونید، سریع باور نکنید.

خوب میدانم که خیلی ها در انتظارنابودی من هستند. ولی این را هم میدانم که هواداران بیشتری به دستاوردهای من افتخار میکنند و برای من آرزوی موفقیت میکنند. من به هیچ وجه خود را پنهان نمیکنم و عاشق این کار هستم. بی صبرانه در انتظار این هستم که دوباره خود را بالا بکشم و مطمئن هستم که بدخواهان من وقتی که بازی بعدی ام را در ماه دسامبر بردم بیشتر ناراحت خواهند شد.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.