دانا وایت: کریس سایبورگ از شکست خوردن دوباره در مقابل نونس میترسد

white vs nunes

اگر مبارزه آماندا نونس در مقابل کریس سایبورگ دوباره برگزار نشود، دانا وایت هواداران را خاطرنشان کرد که تنها دلیل آن، مخالفت “سایبورگ” با این مبارزه بوده است.

پس از اولین مبارزه حریفان در یو اف سی 232، سایبورگ از یو اف سی درخواست کرد که نونس را مجددا با وی روبرو کنند ولی دانا وایت و نونس در آن مقطع هیچ علاقه ای به این مبارزه نداشتند. بااینحال در طی چند ماه گذشته نظر آنها برگشته و در چندین مرحله عدم تمایل سایبورگ را به این مبارزه در مطبوعات گوشزد کرده اند.

قرارداد سایبورگ با سازمان یو اف سی روز یکشنبه در رویداد یو اف سی 240 به اتمام میرسد، و احتمال جدایی ستاره برزیلی از یو اف سی پس از مبارزه با فلیشا اسپنسر زیاد است. سایبورگ و وایت تابحال ارتباط خیلی خوبی نداشته اند و سازمان های زیادی مایل به جذب ستاره برزیلی هستند.

رئیس یو اف سی بتازگی مجددا کریس سایبورگ را تنها دلیل عدم برگزاری این مبارزه دانست:

او (سایبورگ) این مبارزه را نمیخواهد و دلیل آن واضح است ۔ این مبارزه برای او خوب نیست. البته او مدت زیادیست که مبارزه میکند و از نونس نمیترسد، ولی نمیخواهد که دوباره شکست بخورد. تنها شخصی که با امضای قرارداد این مبارزه مخالفت میکند سایبورگ است.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.