لیون ادواردز: ماسویدال یک فایتر معمولی‌ است

edwards okamoto

پس از برد لیون ادواردز در مقابل رافأل دوس انجوس در مسابقات یو اف سی‌ آن ‌ای اس پی‌ ان ۴، ادواردز خود را به یکی‌ از اصلی‌‌ترین مدعیان ولترویت تبدیل کرد. او که سابقه مجادله با خورخه ماسویدال را دارد و پس از بازیهای یو اف سی‌ فایت نایت ۱۴۷ با رقیب کوبایی خود درگیر شد، در مصاحبه‌ای با پادکست یوروبش گفت:

او (ماسویدال) از تمام بهانه‌های عالم استفاده می‌کند که در مقابل من قرار نگیرد. هر بار که تقاضای مسابقه در مقابل او را داشته‌ام به هر دلیلی‌ با جواب منفی‌ او روبرو میشوم. او فایتر سابقه دار متوسطی است. چهار مسابقه آخر او ۲-۲ شدند. از نظر من او یک فایتر متوسط است که دو برد شانسی‌ گرفت. او پس آن دو برد خواستار تایتل شات شده و طوری صحبت می‌کند که انگار کار خاصی‌ انجام داده است. او چرا نمیخواهد به دیگران ثابت کند که یکی‌ از بهترین فایترهای دنیاست (در صورت بازی و شکست دادن ادواردز)؟ او مانند گانگسترها صحبت می‌کند، پس فرار نکن، بهانه نیاور و بگذار این مسابقه اتفاق بیفتد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.