جورج سنت پیر: در حال حاضر حبیب بهترین فایتر جهان است اما در زمینه‌هایی‌ از او بهتر هستم

khabib vs gsp

قهرمان افسانه‌ای سازمان یو اف سی‌ جورج سنت پیر در سال ۲۰۱۷ و پس شکست مایکل بیسپینگ به قهرمان جدید میان وزن تبدیل شد اما کمربند را رها کرد تا به دوران بازنشستگی خود برگردد. او پیش از آن و بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳ قهرمان ولترویت این سازمان بود و قبل از مسابقه در مقابل بیسپینگ به مدت سه سال دور از میادین به سر میبرد. در ماه‌های اخیر بارها صحبت از مسابقه‌ای احتمالی‌ بین او و حبیب به میان آمده اما به نظر می‌رسد که سازمان یو اف سی‌ علاقه زیادی به برگزاری این دیدار نداشته باشد. جورج سنت پیر در مصاحبه‌ای با تی اس ان در این رابطه گفت: 

اگر قرار به انتخاب باشد من ساده‌ترین گزینه را انتخاب کرده و پس از آن با ۵۰ میلیون دلار فرار می‌کنم (با خنده و شوخی‌). اگر به دنبال میراث و مسابقه‌ای به یاد ماندنی باشم، حبیب آن کسی‌ است که باید در حال حاضر شکستش دهم. به نظر من در حال حاضر او بهترین فایتر دنیاست. او شکستی را متحمل نشده و ضعفی در بازیش ندارد. تا بحال کسی‌ موفق به حل این معما نشده (شکست دادن حبیب)، بنابراین مسابقه در مقابل او برای من بسیار جالب بود. فکر می‌کنم که از او در زمینه‌هایی‌ بهتر باشم و او هم در مواردی از من بهتر است. با این حال در حمله‌های سریع (هجوم) که به درون و بیرون میرویم، در کنترل فاصله و برای تیکدان من از او بهتر هستم. او کنار حصار قفس عملکرد بهتری دارد اما من در فضای باز بهترم. اگر آن مسابقه را در آن فضا بازی کنم برنده من هستم. شاید آنها (یو اف سی‌) نخواهند که من او را شکست دهم چون اگر پس از آن بروم همه سرمایه گذاری آنها را خراب کرده ام. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.