دامینیک ریِس: من با کمال میل کله وایدمن را میکَنم

dominick reyes

سازمان یو اف سی دیروز مبارزه کریس وایدمن را در مقابل دامینیک ریس رسما اعلام کرد. آریل هلوانی خبرنگار سرشناس ای اس پی ان اولین کسی بود که از این مبارزه خبر داد و نوشت – ریس در اصل به دنبال روبرو شدن با جونز بود ولی به دلیل مشکلات اخیر جونز و احتمال روبرو شدن او با کوری اندرسون، ریس مبارزه در مقابل وایدمن را قبول کرد.

جواب ریس به توییتِ آریل هلوانی، با واکنش وایدمن همراه بود و حریفان وارد مجادله شدند.

ریس – کاملا قبول دارم. من جان جونز را میخواهم ولی اگر یو اف سی میخواهد که اول کله وایدمن را بکنم تا لیاقتم را نشان دهم، با کمال میل این کار را خواهم کرد.

وایدمن ۔ تعداد کمربندهای طلای من از تعداد “فینیش”های تو در یو اف سی بیشتر هستند. در بوستون میبینمت “ویرانگر” (لقب دامینیک ریس). آیا فرامش کردی که در آخرین بازیت چه برد پرحاشیه ای داشتی؟ تو به زور با رای داوران بردی و انتظار تایتل شات در مقابل جونز را داری؟ از کندن کله من صحبت میکنی؟ من تو رو آدم میکنم.

ریس – آیا 4 بازی آخرت در گروه میان وزن یادت رفته؟ پرحاشیه بودن یک برد فرقی ندارد. برد، برد است… من اول تو را شکست میدهم و پس از آن برای عنوان قهرمانی مبارزه میکنم. تکبر را با اعتماد بنفس قاطی نکن کریس.

دیدارکریس وایدمن و دامینیک ریس در تاریخ 19 اکتبر (27 مهر)، در شهر بوستون برگزار میشود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.