کریس سایبورگ جواب دانا وایت را داد

cris cyborg

دانا وایت در یکی‌ از اظهارنظرهای اخیر خود گفته بود که کریس سایبورگ علاقه‌ای به برگزاری مسابقه‌ای دوباره در مقابل آماندا نونس را ندارد زیرا آن مسابقه خوبی‌ برای او نیست و سایبورگ از شکستی دیگر ترس دارد. سایبورگ بلافاصله و در اولین مصاحبه خود پس از گفته‌های دانا وایت با تی ام زی گفت: 

آیا شما فکر می‌کنید که من از صحبت‌های دانا وایت شگفت زده شده ام؟ نه من سوپرایز نیستم. در حقیقت اگر او چیز خوبی‌ در مورد من بگوید باعث تعجب من خواهد بود و این چیز جدیدی نیست. دانا وایت هیچ وقت به درون قفس قدم نگذاشته. او هیچگاه مبارزه‌ای نکرده و در مورد زندگی‌ فایترها اطلاعی ندارد چون او یک برگزار کننده است.

کریس سایبورگ که در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۰ که صبح یکشنبه برگزار میشوند به مصاف فلیسیا اسپنسر میرود. گفتنی است که در قرار داد کریس سایبورگ این آخرین مسابقه او در سازمان یو اف سی‌ میباشد. در مورد احتمال همکاری وی با یو اف سی‌ سوال شد که سایبورگ در پاسخ گفت: 

من شنبه مسابقه میدهم و پس از آن به سوالات خبرنگاران جواب خواهم داد. فکر می‌کنم که در حال حاضر میبایستی قدم به قدم جلو بروم و تمرکز خود را به روی مسابقه بعدی که شب شنبه است بگذارم. طرفداران من میدانند که چه کسی‌ هستم و میدانند که آیا من میترسم یا نه. من این مسابقه را به پایان میرسانم و پس از آن با مطبوعات صحبت خواهم کرد. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.