دانا وایت: مبارزه مک گرگور ۔ نورماگومدوف، پس از یو اف سی 242 بدون شک ممکن است

inCollage_20190726_161138572_compress13

گروه سبک وزن یو اف سی بدون شک یکی از پرهیجان ترین وزن های این سازمان میباشد و چند نفر از بزرگترین ستارگان یو اف سی نیز در این گروه مشغول به فعالیت هستند.

دانا وایت رئیس یو اف سی بتازگی در گفتگویی با ریچ آیسن در مورد گروه سبک وزن و احتمال مبارزه دوم کانر مک گرگور در مقابل حبیب نورماگومدوف صحبت کرد.

گروه سبک وزن خیلی جالب است. چراکه حبیب، تونی فرگوسن، کانر، دونالد سرونی و جاستین گیچی همگی در این وزن مبارزه میکنند و همه آنها نیز حرفی برای زدن دارند. فایت های فوق العاده جالبی در این وزن میتوانند صورت بگیرند. همچنین حبیب به دنبال روبرو شدن با جورج سنت پیر است و سنت پیر بازنشسته شده. ولی اگر به او مبارزه حبیب پیشنهاد شود، او بازمیگردد.

وایت در مورد ریمچ کانر مک گرگور و حبیب نورماگومدوف افزود:

مبارزه عظیمی خواهد شد و بدون شک قابل اجراست. فکر میکنم که مک گرگور در اوایل سال آینده بازمیگردد و پس از یو اف سی 242 در ماه سپتامبر (شهریور) همه چیز مشخص میشود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.