دانا وایت: فیلم جان جونز را دیدم و هیچ مشکلی برای او نمیبینم

دوران حرفه ای جان جونز همیشه همراه با حاشیه های زیادی بوده است. چند روز پیش رسانه های آمریکایی از متهم شدن جان جونزبه آزار و اذیت یک خدمتکار در شهر البوکرکی خبر دادند. طبق اظهارات زن خدمت کاری که از جونز شکایت کرده بود، قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی بزور سعی بر بوسیدن وی داشت و حتی او را خفه کرده بود.

دانا وایت بتازگی در مصاحبه ای با کانال تی اس ان در این رابطه صحبت کرد و گفت:

من قسمتی از صحنه های این فیلم را دیدم و واقعه جای تاسف دارد. من نمیخواهم در این رابطه همه چیز را فاش کنم چراکه قصد ندارم به پرونده او صدمه بزنم… اجازه بدید اینجور بگم – هنگامی که شما یک ورزشکار مشهورهستید و چنین اتفاقی برای شما میافتد، واقعا جای تاسف دارد… شانس برد جونز در دادگاه خیلی خوب است.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.