کوری اندرسون “تایتل شات” بعدی را مقابل جان جونز دریافت نمی کند

corey-anderson-ufc217-fight-night-photo-per-haljestam-02-1024x639

جان جونز قهرمان “لایت هوی ویت” یو اف سی پس از سپری کردن دوران محرومیت خود در سال 2018، در رویداد یو اف سی 232 به اوکتاگون یو اف سی بازگشت و با شکست دادن الکساندر گوستافسون عنوان قهرمانی وزن 93 کیلو را مجددا در اختیار گرفت. جونز پس از عبور کردن از سد گوستافسون از عنوان قهرمانی اش در مقابل انتونی اسمیت و تیاگو سانتوس با موفقیت دفاع کرد و اکنون در صدد برگزاری یک مبارزه دیگر در سال 2019 میباشد.

بااینحال حریف بعدی اوهنوز مشخص نشده و مدعیان این گروه برای دریافت کردن “تایتل شات” بعدی سر و کله میزنند. کوری اندرسون (12 – 4) یکی از مبارزانیست که در طی نیم سال گذشته خود را لایق مبارزه قهرمانی دانسته و به سختی در پی مقابله کردن با جونز بوده است. بااینحال اندرسون هنوز مبارزه ای در سال 2019 انجام نداده است.

با وجود اینکه کوری 3 مبارزه آخر خود را با پیروزی به اتمام رسانده بنظر نمی رسد که حریف بعدی او جان جونز باشد. دانا وایت رئیس یو اف سی در مصاحبات مطبوعاتی یو اف سی 240 آرزوهای کوری اندرسون را برای مقابله با جونز بر باد داد و گفت:

کوری اندرسون در یک ماه آخر 50 فایت را رد کرده است… خیر (او این مبارزه را دریافت نمیکند).

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.