تلاش یان بلاهویچ برای دریافت کردن مبارزه قهرمانی در مقابل جان جونز

اولین مبارزه لوک راکهولد در گروه “لایت هوی ویت” یو اف سی با یک شکست سنگین در مقابل یان بلاهویچ (24 – 8) همراه بود. بسیاری از کارشناسان پیش از این دیدار بر این باور بودند که راکهولد در صورت برد مقابل بلاهویچ حریف بعدی جان جونز خواهد شد. بنابراین تقاضای مبارز لهستانی برای روبرو شدن با قهرمان این گروه نمیبایست دور از انتاظارات باشد.

یان بلاهویچ بتازگی در توییتر از یو اف سی خواهش کرد که او را در مقابل قهرمان ”لایت هوی ویت“ جان جونز قرار دهند.

من یک مبارز توییتری نیستم. من هواداران میلیونی ندارم، ماشین آخرین سیستم نمیرونم و زنجیرهای طلای گران قیمت نیز به گردن آویزان نمیکنم. ولی یکی از بهترین مبارزان وزنم هستم و با سخت کوشی و زحمت زیاد خود را به اینجا رسانده ام. زحمات من سزاوار یک ”تایتل شات“ هستند. قول میدهم که در مقابل جونز یک مبارزه دیدنی به نمایش بگذارم.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.