پیشبینی‌ چیل سانن در مورد مسابقه کورمیر – میوچیچ ۲

cormier vs miocic2

چیل سانن مبارز کهنه کار و سابق یو اف سی‌ و بلاتور در پادکست خود، بازی دوم استیپه میوچیچ در مقابل دنیل کورمیر را که در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۱ برگزار میشود پیشبینی‌ کرد. مسابقه اول این دو به یو اف سی‌ ۲۲۶ برمیگردد جایی‌ که دنیل کورمیر موفق شد که استیپه میوچیچ قهرمان پیشین سنگین وزن را در راند اول ناک اوت کند. 

چیل سانن: فکر می‌کنم که مسابقه متفاوتی را داشته باشیم. واقعا باورم این است. آیا نتیجه دیگری را شاهد خواهیم بود؟ بگذارید آنها به پاسخ این سوال را با عملکرد خود بدهند. اما فکر می‌کنم که این مسابقه چند دقیقه‌ای طول بکشد. در هر صورت من حیرت زده خواهم شد حتی اگر مانند مسابقه اول، این بازی در راند یک به اتمام برسد. آن مسابقه همه ما را شگفت زده کرد. فکر می‌کنم که نبرد آنها دقایقی طول بکشد. 
فکر نمیکنم که شما شاهد یک استیپه محتاط در این بازی باشید، این اما در مورد کورمیر صدق می‌کند. فکر می‌کنم که استیپه برای اولین بار در دوران حرفه‌ای خود کمی‌ عصبانی وارد میدان شود. 

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.