کریس سایبورگ: دانا وایت و جو روگن باید از من عذرخواهی عمومی کنند

cris cyborg

کریس سایبورگ از وضعیت فعلی خود در یو اف سی ناراضیست و یکی از بزرگ ترین دلایل آن رابطه او با رئیس یو اف سی دانا وایت است.

کریس سایبورگ بارها اشتیاق خود را برای مبارزه ای دوباره با آماندا نونس نشان داده و پس از شکست دادن فلیشا اسپنسر در یو اف سی 240، در اوکتاگون و حتی در مصاحباتی که با وی پس از اتمام مبارزات صورت گرفت به ریمچ در مقابل نونس ابراز علاقه کرد. بااینحال رئیس یو اف سی همچنان وانمود کرده که سایبورگ این مبارزه را نمیخواهد.

البته این تنها اتفاقات اخیر نبوده که رابطه بین وایت و سایبورگ را خراب کرده است بلکه کدورت آنها به سالها پیش، هنگامی که راندا راوزی قهرمان بانوان خروس وزن یو اف سی بود برمیگردد. در هر صورت بنظر نمیرسد که یو اف سی به دنبال ادامه کار با ستاره برزیلی باشد.

سایبورگ بتازگی با انتشار یک ویدیو از دانا وایت و جو روگن که در آن او را مسخره می کردند نوشت:

هر زنی حق دارد در محیطی کار کند که عاری از آزار و اذیت جنسی، زورگویی آنلاین و تهدید باشد (سایبورگ در این نوشته UFC, ESPN, Joe Rogan و Dana White را تگ کرد).

وایت در این ویدیو ستاره برزیلی را به یک مرد تشبیه کرد (وندرلی سیلوا) و جو روگن نیز در پادکست خود به شوخی گفت که اگر سایبورگ آلت مردی خود را جدا کند راحت تر سر وزن میرسد.

سایبورگ در آخرین برنامه آریل هلوانی نیز در این رابطه صحبت کرد:

مسلما او (وایت) باید از من عذر خواهی کند، آن هم عمومی. وایت هم مانند من بچه دارد و اگر میخواهد صادقانه به کارش ادامه دهد باید عذرخواهی کند. او فردی بی احساس است و نمیداند که گفته های او نه تنها روی من بلکه روی زندگی نزدیکان من نیز تاثیر میگذارند (سایبورگ پیش از این گفت که دختر او پس از صحبت های وایت و روگن، در مدرسه و آنلاین مورد آزار و اذیت قرار گرفته).

سایبورگ در ادامه خطاب به جو روگن گفت:

اگر تو یک مرد واقعی هستی، به شکل عمومی از من معذرت خواهی میکنی، نه وقتی که دوربینی در اطراف نیست و تنها هستیم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.