اَل آیاکویینتا: کانر مک گرگورِ “بچه سوسول” ریمچِ حبیب را دریافت نمیکند

al iaquinta

ال آیاکویینتا (14 – 5) و کانر مک گروگور هر دو پیش از این در مقابل حبیب نورماگومدوف مبارزه کرده اند. نورماگومدوف با شکست دادن آیاکویینتا در رویداد یو اف سی 223 قهرمان سبک وزن یو اف سی شد و 3 ماه بعد از عنوان قهرمانی اش برای اولین بار در مقابل کانر مک گرگور با موفقیت دفاع کرد.

آیاکویینتا که در رده بندیهای گروه سبک وزن در جایگاه ششم قرار دارد، بتازگی در گفتگویی با کانال تی ام زی گفت که مک گرگور بر خلاف انتظاراتش شانس زیادی برای دریافت کرن ریمچ در مقابل نورماگومدوف را ندارد:

حبیب او (مک گرگور) را متوقف کرد. این در حالی بود که او (کانر) وقت خیلی زیادی برای آماده سازی داشت. من مبارزه با حبیب را روز قبل از مسابقه قبول کردم و اگر داور اجازه میداد و وقت این مبارزه زیاد تر بود، هنوز مشغول مبارزه کردن بودم. من در آن مسابقه سرسختی خودم را نشان دادم و همیشه تا مرگ مبارزه میکنم.

یک مبارزه بین من و کانر با توجه به رده بندیها معقولانه است ولی او در حال ویسکی فروختنش هست… حتی فکر نمیکنم که او ریمچ حبیب را دریافت کند و مبارزان فعالی در این گروه وجود دارند که بردهای زیادی دارند. او میبایست اول یک پیروزی به دست بیاورد تا بتواند برای عنوان قهرمانی مبارزه کند. داور مسابقه حبیب را متوقف کرد وگرنه کانر الان مرده بود. او مانند بچه سوسول ها تپ اوت کرد… و اگر هم دریافت کند دوباره شکست میخورد به دلیل اینکه دل و جرات کافی را ندارد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.