ایزرائیل آدسانیا خطاب به رابرت ویتیکر: نه جان جونز و نه داعش هیچکدام به داد تو نخواهند رسید

چندی پیش جان جونز از تمایل خود برای تمرین کردن با قهرمان میان وزن رابرت ویتیکر و آماده سازی وی برای رویارویی در مقابل آدسانیا صحبت کرد. آدسانیا که در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۳ برای عنوان قهرمانی به مصاف ویتیکر میرود در ماه‌های اخیر بارها در مقابل قهرمان لایت هوی ویت این سازمان جان جونز و قهرمان میان وزن یو اف سی‌ رابرت ویتیکر، وارد درگیری لفظی شده است. آدسانیا در مصاحبه اخیر خود با سابمیشن رادیو عنوان کرد که ویتیکر در ماه اکتبر تن به شکست خواهد داد و هیچ کس یا گروهی نمیتوانند او را از آن شکست باز دارند. 

برو داعش لعنتی را بیار. از هر کسی‌ که میتواند تو را برای این مسابقه آماده کند کمک بگیر، چون آنها نمیتوانند تو را نجات دهند. هیچکس نمیتواند تو را نجات دهد. 

او در ادامه گفت که کسانی که همیشه او را تمرین داده و آماده کرده ا‌ند این بار نیز این کار را انجام خواهند داد. 

اگر بخواهم نفر جدیدی را برای تمرین به این گروه اضافه کنم کسی‌ را میاورم که از او استفاده کنیم، که با او بهتر شویم. اگر او خیال می‌کند که جان جونز او را کمک خواهد کرد، شما کافی‌ است که تنها به استرایکینگ جان جونز نگاه کنید، به شعور من توهین نکنید، بیخیال. کشتی‌؟ بله بگذار تا جان جونز تو را کمک کند. بیخیال، هیچ کس تاحالا من را موفق به زمین زدن و من را بروی تشک نگه داشتند نشده. تو این کار را با رومرو کردی، احتمالا تو تکی‌. به تو پیشنهاد می‌کند که به من هم حمله ور شوی و سعی‌ کنی‌ که من را زمین بزنی‌. اگر نه با من مشت و لگد رد و بدل کن. آن یک یک دو و سپس آن لگد راست را بزن. آن لگد کج کوچک را بزن. دیگر چه داری؟ یک هوک چپ برای او بسیار خوب است. هیچکس تا به حال این را امتحان نکرده.

من تمام پلن بازی را در اختیار او میگذارم و با اینحال او را کتک خواهم زد. از او میخواهم که به من حمله کند، من کار خورخه ماسویدال را با او انجام نمیدهم اما به او پیشنهاد می‌کنم با من گلاویز شود.   

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.