خورخه ماسویدال: کانر مک گرگور بسیار قابل تحسین است

masvidal vs conor

در روز‌های پیش بارها صحبت از مسابقه‌ای احتمالی‌ بین کانر مک گرگور و خورخه ماسویدال به میان آمد. جو روگن در مصاحبه‌ای این مسابقه را برای کانر خطرناک خواند، مایکل بیسپینگ دیگر مبارز بازنشسته این سازمان نیز از بخت برد ماسویدال در این دیدار صحبت کرد و دانا وایت پرزیدنت یو اف سی‌ بر این باور است که ماسویدال برای کانر بیش از حد بزرگ است. کانر مک گرگور هم به نوبه خود به صحبتهای دانا واکنش نشان داد.

خورخه ماسویدال اما در مصاحبه‌ای با تی‌ ام زی از حریف احتمالی‌ خود به نیکی‌ سخن گفت:

برادر باورم کن، من توانایی‌ کل کل کردن را با بهترینشان را هم دارم، من در میامی بزرگ شدم، فلوریدا. همه آنهایی که من را میشناسند میدانند که من میتوانم روزها کل کل کنم و حرف مفت بزنم اما برای این کار پول کافی‌ نمیگیرم بنابراین من از طریق آنلاین با حریفان بازی نمیکنم. بگذار دعوا کنیم چون این چیزیست که من برای آن قرار داد دارم. کانر این مسابقه را می‌خواهد، من میخواهم، این اتفاق خواهد افتاد. اگر نه، دوست ندارم که کسی‌ حرفی‌ در دهان من بگذارد یا چیزی از این قبیل.

او (کانر) بسیار قابل تحسین (گانگستر) است برادر، او این کاره است. او خواهان پول بیشتری است که آن را دریافت نمیکند. من چه کسی هستم که او را مقصر بدانم؟ من هیچوقت به کسی‌ نمیگویم که تو به دلیل اینکه این مسابقه را قبول نمیکنی‌ ترسو هستی‌. نه، او می‌خواهد پولی‌ که لیاقتش را دارد را بدست آورد. این حق اوست. من هم در حال حاضر در آن جایگاه قرار گرفته‌ام و به دنبال بهتر شدن قرار دادم هستم.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.