دانا وایت: من سایبورگ را رها میکنم، او اجازه دارد به هر سازمانی که دلش خواست برود

20190803_141922_0000_compress39

دانا وایت رئیس یو اف سی دیروز در طی مصاحبه ای اعلام کرد که قرارداد کریس سایبورگ با یو اف سی دیگر تمدید نمی شود و او اکنون میتواند با سازمان های دیگر وارد مذاکره شود. آخرین مبارزه کریس سایبورگ هفته گذشته در رویداد یو اف سی 240 برگزار شد و او پس از مغلوب کردن فلیشا اسپنسر، آماندا نونس را به چالش کشید.

وایت در این رابطه گفت:

همه چرت و پرت هایی که سایبورگ در چند وقت اخیر گفته، فقط برای این بوده که با نونس مقابله نکند. من او را از قراردادش رها میکنم تا به هر سازمان دیگری که دلش خواست برود. بلاتور یا هر سازمان دیگری که به او فایت های راحت تری پیشنهاد می کنند.

این زنیست (سایبورگ) که نمیخواهد با قهرمان ما (نونس) مبارزه کند. فرقی نمیکند که او در مطبوعات چه گفته… من به تو زور نمیگم، بلکه تو را اخراج میکنم (خطاب به سایبورگ). اگر تو نمیخواهی که با نونس مبارزه کنی، پس جایی در یو اف سی نداری.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.