یو اف سی نیوآرک: بررسی کارت مسابقات و ساعت ها

ufc newark

رقابت های این هفته یو اف سی در شهر نیوآرک در ایالت نیوجرسی برگزار می شوند و یک مبارزه بسیار هیجان انگیز در گروه ولترویت یو اف سی در صدر این کارت برگزار خواهد شد.

قهرمان پیشین ولترویت یو اف سی رابی لالر (28 – 13) به مصاف ستاره جنجالی آمریکایی کولبی کاوینگتون (14 – 1) میرود. کاوینگتون در صورت برد در مقابل لالر، با کامارو عثمان قهرمان فعلی این وزن روبرو میشود. از طرفی دیگر لالر با شکست دادن کاوینگتون مجددا به یکی از اصلی ترین مدعیان این وزن تبدیل خواهد شد.

در “فایت کومین” این رویداد 2 نفر از پیشکسوتان سازمان یو اف سی یه دیدار هم می روند. کلی گوییدا (35 – 18) و جیم میلر (30 – 13). برد یا باخت حریفان در این مبارزه کوچک ترین تاثیری روی گروه سبک وزن نخواهد داشت و قرار دادن این مبارزه در قسمت “کو مین” جای سوال دارد.

نصرت حقپرست (10 – 2) استعداد جوان افغان نیز در کارت اصلی این رویداد به مصاف خواکیم سیلوا (11 – 1) می رود. حقپرست ۲۳، در اولین مبارزه اش در یو اف سی با شکست روبرو شد. با اینحال او در مسابقات بعدی خود، در دو نمایش بسیار دیدنی از سد مارک دیاکیسی و تیابو گوتی عبور کرد. مبارزه او در مقابل گوتی، پس از اتمام رویداد مونکتون، جایزه بهترین فایت شب را دریافت کرد.

خواکیم سیلوا در سال ۲۰۱۷ با رضا مددی به میدان رفت، و در یک نتیجه سوال برانگیز مبارز ایرانی را از طریق رای داوران مغلوب کرد.

کارت اصلی: شنبه شب ساعت 23:30 به وقت ایران. ساعت 21:00 به وقت سوئد.

Welterweight Colby Covington vs. Robbie Lawler
Lightweight Jim Miller vs. Clay Guida
Lightweight Joaquim Silva vs. Nasrat Haqparast
Middleweight Trevin Giles vs. Gerald Meerschaert
Catchweight (158 lbs.) Scott Holtzman vs. Dong Hyun Ma
Light Heavyweight Darko Stošić vs. Kennedy Nzechukwu

کارت مقدماتی: شنبه شب ساعت 20:30 به وقت ایران. ساعت 18:00 به وقت سوئد.

Welterweight Mickey Gall vs. Salim Touahri
Women’s Flyweight Antonina Shevchenko vs. Lucie Pudilová
Flyweight Jordan Espinosa vs. Matt Schnell
Women’s Flyweight Lauren Murphy vs. Mara Romero Borella
Catchweight (176 lbs) Cláudio Silva vs. Cole Williams
Women’s Flyweight Miranda Granger vs. Hannah Goldy

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.