حقپرست: عملکرد من جورج سنت پیَر را “واقعا” تحت تاثیر قرار داد

gsp vs nasrat

نصرت حقپرست دیروز با یک ناک اوت دیدنی جایزه بهترین عملکرد شب را به خود اختصاص داد و چهارمین برد پیپاپی خود را به دست آورد. نکته قابل توجه حضور اسطوره کانادایی جورج سنت پیر بود که همراه با فراس زهابی سر مربی حقپرست وی را در این مبارزه همراهی میکرد.

مبارز جوان افغان با خوشحالی زیادی وارد اوکتاگون شد، چیزی که سنت پیر را پیش از مبارزه بسیار نگران کرده بود. نصرت در این رابطه گفت:

جورج از برد من خیلی خوشحال شد. جورج بیش از حد نگران است. قبل از مبارزه من خیلی خوشحال و در حال لبخند زدن بودم. جورج از من پرسید – نصرت، دیوانه شدی؟ چرا اینقدر خوشحالی و لبخند میزنی؟ من در جواب گفتم – من عاشق این کار (مبارزه) هستم. شما برادران و الگوهای من هستید و اینجا من را همراهی می کنید. من غیر از خوشحالی کار دیگری نمیتوانم انجام دهم. عملکرد من واقعا جورج را تحت تاثیر قرار داد.

نصرت بدون شک یکی از ستارگان آینده گروه سبک وزن یو اف سی خواهد بود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.