تیاگو سانتوس به دنبال مسابقه‌ای دوباره در مقابل جان جونز

ماه پیش و در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۹ هواداران ورزش ‌ام ام ‌ای شاهد مسابقه دیدنی‌ جان جونز قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی‌ در مقابل حریف خود تیاگو سانتوس بودند. در حالی‌ که اکثر کارشناسان برد ساده‌ای را برای جان جونز پیشبینی‌ میکردند این تیاگو سانتوس بود که با عملکرد خود قهرمان این وزن را به دردسر انداخت و در آخر با رای داوران بازی را واگذار کرد. لازم به ذکر است که تیاگو سانتوس در راند اول مسابقه با پاره شدن رباط‌های زانوی خود مواجه شد اما همچنان از تلاش برای شکست حریف خود دست نکشید.

او در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان از علاقه خود برای برگزاری ریمتچ صحبت کرد.

بله من آن مسابقه را هفته پیش نگاه کردم. برای من دیدن آن سخت بود، به همین دلیل آن بازی را تا حالا ندیده بودم. اگر من داور بودم آن بازی را به نفع تیاگو سانتوس رای میدادم. فکر می‌کنم که راند ۱، ۲ و ۵ را من بردم و اینکه قهرمان بودن جان جونز در تصمیم گیری آنها بی‌ تاثیر نبوده. برداشت من این است که اگر کسی‌ در مقابل قهرمان قرار می‌گیرد میبایستی کارهای بیشتری را انجام دهد تا بتواند کمربند را از آن خود کند. 
میبایستی ریمتچی داشته باشیم. همین که صدرصد سلامتی خود را بازیابم میبایستی به آنجا برگردیم تا تکلیف قهرمان واقعی‌ را روشن کنیم.  

نکته جالب این که جان جونز هم با تیاگو سانتوس در مورد دیداری دوباره هم عقیده بوده و در مصاحبه‌ای گفته بود که سانتوس استحقاق ریمتچ را دارد. تیاگو در ادامه گفت: 

با توجه به بعضی‌ از تصمیمات یو اف سی‌، برگزاری مسابقه‌ای دوباره میتواند مشکل باشد. اما در حال حاضر من تمرکزم را به روی آن نمیگذارم بلکه تمرکزم بروی بهبودم است و پس از آن به دنبال قهرمانی میروم. من با قدرت بر می‌گردم و به هدف خود میرسم.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.