لیون ادواردز: خورخه ماسویدال مسابقه در مقابل من را رد کرد

leon edwards nöjd

به نظر می‌رسد که دشمنان خونین این روز‌های ولترویت یو اف سی‌، لیون ادواردز و خورخه ماسویدال با پیشنهاد این سازمان برای مسابقه در مقابل همدیگر مواجه شدند. لیون ادواردز که پس از شکست دوس انجوس به هشتمین برد پیاپی خود دست یافت به نظر می‌رسد که عجله‌ای برای روبرو شدن با قهرمان این وزن نداشته باشد و ترجیح میدهد تا با رقیب دیرینه خود، خورخه ماسویدال گلاویز شود. لیون ادواردز در مصاحبه با ‌ام ام ‌ای جانکی از عدم قبول ماسویدال برای روبرو شدن این دو صحبت کرد:

تنها مسابقه‌ای که در حال حاضر معقول به نظر می‌رسد بازی من و ماسویدال است و این مسابقه‌ای است که من به دنبال آن هستم. من با یو اف سی‌ صحبتی‌ داشتم و آنها هم به این مسابقه علاقمند هستند. اما ماسویدال آن را رد کرده. آنها گفتند که او آن مسابقه را نمیخواهد، بنابراین من نمیدانم. من آماده هستم و امیدوارم که در آخر سال با پیشنهاد یکی‌ از این مسابقات روبرو شوم.  
آنها می‌گویند که ماسویدال جواب منفی‌ داده و به دنبال آن مسابقه نیست. او سعی‌ دارد که قیمت بالاتری بروی خود بگذارد و خواهان مبلغ بسیار احمقانه‌ای برای مسابقه است. من اما آمده‌ام و منتظرم که ببینم چه اتفاقی قرار است که رخ دهد پس برای این دیدار لحظه شماری می‌کنم. امیدوارم که به زودی این مسابقه برگزار شود. 

من میخواهم در مقابل ماسویدال بازی کنم تا او پس از آن دیگر خفه شود و من گامی‌ به سوی مسابقه قهرمانی بگذارم. فرار نکن و این بازی را قبول کن و به هواداران ثابت کن که تو آن چیزی که میگویی هستی‌. من برای ماه نوامبر آماده هستم پس من را در جریان بگذار. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.