کولبی کاوینگتون در انتخابات ریاست جمهوری به ترامپ رای نداد

Colby-Covington-1024x639

در میان مبارزان ‌ام ام ‌ای کولبی کاوینگتون یکی‌ از سر سخت‌ترین طرفداران پرزیدنت آمریکا دونالد ترامپ میباشد. بااینحال طبق گزارشی از جرمی باتر کاوینگتون در انتخابات گذشته به ترامپ رای نداد. در حقیقت ، او به هیچ کس رای نداد. کاوینگتون با شنیدن اظهارات باتر و افشا شدن این داستان در مصاحبه‌ای با theScoreMma گفت: 

من قبلا فکر می‌کردم که سیاستمداران آدمهای کثیفی هستند. من به هیچ حزبی رای ندادم اما والدین من طرفدار سیاستهای محافظه کارها بودند. پس میدانستم که آنها محافظه کار هستند اما من هیچ کدام از جناح‌ها را دوست نداشتم. اما همینکه ترامپ برنده انتخابات شد و نشان داد که چطور دوباره آمریکا را بزرگ و با شکوه می‌کند، و تمام کارهایی که او برای اقتصاد ما انجام داده، تمام کارهایی که او برای ایجاد کار انجام داده، صادقانه بگویم او آمریکا را بزرگ کرد. 


شاهد این بودم که چقدر او آمریکا را دوست دارد و برای امنیت و بزرگ شدن این کشور چه کارهایی انجام داده. و این زمانی‌ بود که من حمایتم را نشان دادم، و مردم بخاطر رای ندادنم از من متنفر خواهند شد اما اگر با خود رو راست باشیم در فلوریدا اگر هم رای میدادی آن رای را به دور می‌‌انداختند. بنابراین اصلا فکر نمیکردم که رای من فرقی‌ داشته باشد. یک دانه رای، یک دانه رای هیچ چیزی نیست. 

کولبی کاوینگتن پس از غلبه بر رابی لالر، برای عنوان قهرمانی ولترویت به مصاف قهرمان این وزن کامارو عثمان خواهد رفت. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.