ایجنت ماسویدال صحبتهای اخیر لیون ادواردز را در مورد پیشنهاد یو اف سی‌ رد کرد

به تازگی لیون ادواردز در مصاحبه‌ای از پیشنهاد یو اف سی‌ به او برای مبارزه در مقابل خورخه ماسویدل صحبت کرد. طبق گفته ادواردز که ماه‌ها به دنبال مسابقه‌ای در مقابل ماسویدال بوده، این پیشنهاد از طرف خورخه رد شده است. این دو که پس از پایان مسابقات یو اف سی‌ فایت نایت ۱۴۷ و در حین مصاحبه ماسویدال به زد و خورد پرداختند، به یکی‌ از سوژه‌های داغ این سازمان تبدیل شده ا‌ند.  

ایجنت ماسویدال، ابراهیم کاوا در توییتر خود به صحبت‌های ادواردز واکنش نشان داد: 

خبرهای کاذب، ما هیچ وقت پیشنهادی برای بازی در مقابل لیون دریافت نکردیم چون ما پس از بازی با بن اسکرن در مورد تایتل شات مذاکرات‌ای را انجام دادیم. صحبتهای او از روی درماندگی هستند. بله مسابقه بعدی خورخه برای تایتل خواهد بود. و در مورد خواسته ما (شرط برای تایتل شات یا بازی در مقابل کانر)، این شرط گذاشتن نیست چون پیش از مسابقه با بن اسکرن ما در این موضوع به توافق رسیده بودیم (با یو اف سی‌). 
با صحبتهای ایجنت ماسویدال میشود بر این باور بود که پیش از مبارزه بن اسکرن – خورخه ماسویدال، سازمان یو اف سی‌ در صورت برد ماسویدل به آنها قول مسابقه قهرمانی یا مسابقه‌ای در مقابل کانر را پیشنهاد داده بود. این صحبتها میتواند واکنش دانا وایت پرزیدنت این سازمان را به همراه داشته باشد.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.