مایک پِری: مشت های کاوینگتون پنبه ای هستند، او مانند یک سگِ ماده مشت میزند

mike perry

مایک پری پس از دیدن مبارزه کولبی کاوینگتون و رابی لالر در توییتر کاوینگتون را مورد حمله قرار داد. کاوینگتون در این مبارزه با 533 ضربه، رکورد تعداد ضربات را در یک مبارزه یو اف سی شکست. بااینحال عملکرد او مایک پری را تحت تاثیر قرار نداد.

نفس لالر با فشار کشتی حریفش برید. کاوینگتون مانند یک سگ ماده مشت میزند. 600 ضربه با نودل های استخری که بچه ها باهاشون بازی میکنند (مشت های پنبه ای).

پری که روز یکشنبه در رویداد یو اف سی اروگوئه به مصاف ویچنته لوکه میرود در یکی از مصاحبات اخیر خود در این رابطه بیشتر صحبت کرد.

من اصلا فکر نمیکنم که مشت های او (کولبی) قدرت داشته باشند. او هیچ موقع حرکات انفجاری مشت انجام نمی دهد. اگر من به حریفی 600 ضربه می زدم، اولین مرگ در اوکتاگون یو اف سی رخ میداد. اگر %10 از ضرباتی که او (کولبی) آن شب زد به او بزنم، مچاله اش میکنم.

لازم به ذکر است که کاوینگتون پیش از این بارها مایک پری را مورد انتقاد قرار داده و حتی راجع به همسر پری نیز اظهاراتی داشته است.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.