انتقاد جو روگن از فیلم جدید کوینتین تارانتینو: بروس لی احمق نبود

bruce lee

جو روگن خبرگزار یو اف سی‌ به آخرین فیلم کوینتین تارانتینو، روزی روزگاری در هالیوود واکنش نشان داد. تارانتینو که به عنوان یکی‌ از بهترین کارگردانان دنیا به شمار میرود با فیلم‌های پالپ فیکشن، جکی براون، حرمزاده‌های لعنتی، جانگو زنجیر کسسته و هشت نفرت انگیز، همیشه مورد تحسین بسیاری از علاقمندان سینما بوده و میباشد. جوو رگن در مورد داستان این فیلم و نقش بروس لی در آن در پادکست خود چنین گفت:

وحشتناک بود. او در آن فیلم مثل یک انسان ابله بود. مشکل اینجاست که در زندگی‌ واقعی‌، هیچ نشانی‌ از او به عنوان آدمکی خودشیفته نیست. او انسان بسیار جالب و پربینشی بود. مشکل اینجاست که آنها او را مثل یک دلقک در آوردند. هیچ نشان و مدرکی‌ برای دلقک بودن او وجود ندارد. این فیلمیست در مورد یک فرد حقیقی‌ با میراث خود که بسیاری او را دوست دارند. شواهد بسیاری در مورد بصیرت و برجسته بودن او موجود است و در آن فیلم یک شخصیتی از او ساختند. من آن را دوست نداشتم. شما او را مثل یک آدم احمق جلوه دادید در حالیکه او یک احمق نبود.    

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.