خورخه ماسویدال در مورد مبارزه احتمالی‌ در مقابل لیون ادواردز: من او را خواهم کشت

jorge masvidal

هفته پیش لیون ادواردز در مصاحبه‌ای از پیشنهاد یو اف سی‌ برای مبارزه‌ای در مقابل ماسویدال صحبت کرد. او گفت که ماسویدال این مسابقه را رد کرده و با مطرح کردن ارقامی نجومی شرایط را برای اجرا این بازی سخت می‌کند. این صحبتها اما از طرف ایجنت ماسویدال رد شدند و این طور به نظر میرسید که پیش از مسابقه ماسویدال – بن اسکرن، ایجنت ماسویدال با یو اف سی‌ در مورد مسابقه قهرمانی یا بازی در مقابل کانر به توافق رسیده بودند. 

خورخه ماسویدل که تماشاگر مسابقات دیشب یو اف سی‌ بود در مصاحبه‌ای پاسخ ادواردز را داد؛

او در این مورد تصمیم گیرنده نیست و این همیشه من هستم که در مورد این بازی تصمیمگیری می‌کنم. به همین دلیل او از این موضوع اینقدر اذیت شده. او میبایستی به مصاحبه خود نگاهی‌ بیندازد و مردم حقیقت را به او خواهند گفت. تو هیچ کسی‌ نیستی‌.این من هستم که این شو را اجرا می‌کنم و تو به حرف من گوش میکنی‌. وقتی‌ میگویم که قصد دارم که به شدت تو را گوشمالی دهم اینکار را خواهم کرد. الان من پولم را دریافت خواهم کرد. همانطور که گفتم ۱۶ سال است که من به دنبال آرزویم هستم که کمربند را از آن خود کنم. آیا فکر می‌کنید که میگذارم که شپشی مانند او من را از مقصد بزرگم دور کند؟ من آن کمربند را خواهم گرفت و او را از روی زمین بر خواهم داشت. 
همه پیش از مسابقه من در مقابل بن اسکرن او را فایتر فوق‌العاده‌ای میدیدند با آن همه صحبت در مورد گرپلینگش. اما پس از ۵ ثانیه که کارش تمام شد آنها گفتند که او را زیادی بزرگ کرده بودند. من لیون ادواردز را طوری خواهم زد که پس از آن مسابقه همین حرف را در موردش بزنند. خواهند گفت که او هم زیادی بزرگ شده بود. با تمام وجود به این صحبت‌ها باور دارم. من او را هنگام مسابقه به قتل خواهم رساند. او یک تازه کار است، لیون تو یک تازه کاری و این را خود تو هم میدانی‌. این مسابقه زمانی‌ برگزار خواهد شد که من بگویم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.