مایکل بیسپینگ: بهترین مبارزه برای مک گرگور، جوزه آلدو است

Conor-Mcgregor-vs-Jose-Aldo-1-1024x639_compress92

قهرمان سابق میان وزن یو اف سی بر این باور بوده که بهترین مبارزه برای بازگشت کانر مک گرگور به میادین جوزه آلدو در رویداد یو اف سی 244 میباشد. مایکل بیسپینگ در پادکست خود در این رابطه گفت:

این مبارزه ایست که باید درست شود (مک گرگور ۔ آلدو 2). کانر در حال حاضر به یک برد احتیاج دارد. اگر او دوباره با حبیب مبارزه کند که فکر نمیکنم که اینجور شود. آیا او میتواند حبیب را با یک مشت گیج کند و پس از آن تمام کند؟ بله احتمال این وجود دارد. بااینحال به احتمال زیاد حبیب محکم ترین ضربات کانر را میخورد، پس از آن او را خاک میکند و اتفاقی که در بازی قبل رخ داد را شاهد خوایم بود.

اولین بازی آلدو ۔ مک گرگور و ”بیلد آپ“ (ترویج و تبلیغات قبل از مبارزه) این مبارزه بسیار عظیم بود. عملکرد مک گرگور عالی بود و این دیدار فقط 13 ثانیه طول کشید. به عقیده من هواداران خیلی دوست دارند که این مبارزه را مجددا ببینند چرا که به عقیده آنها آلدو این بار میتواند بهتر مبارزه کند. و بدون شک شانس برد کانر در این بازی زیاد است…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.