پیش بینی پائولو کاستا: در راند اول یوئل رومرو را ناک اوت میکنم

paulo costa-yoel romero

یک مبارزه بسیار هیجان انگیز در گروه میان وزن صبح روز یکشنبه در رویداد یو اف سی 241 صورت خواهد گرفت. پائلو کاستا (12 – 0) و یوئل رومرو (13 – 3) پس از چند ماه انتظار بالاخره به مصاف هم میروند و با توجه به مسابقات قبلی حریفان، مبارزه ای جانانه در انتظار ما خواهد بود.

کاستا بتازگی در مصاحبه ای با خبرگزاری بی جی پن گفت که او قصد دارد سرباز خدا را در راند اول تمام کند.

کاستا: بله، من مدت زیادی در انتظار این فایت بوده ام. اولین باری که قرار بود مبارزه کنیم من مصدوم شدم. دفعه بعد او (رومرو) مصدوم شد ولی من همیشه به دنبال این فایت بوده ام. مطمئن هستم که با شکست دادن رومرو، برای تایتل مبارزه میکنم ولی در حال حاضر تمرکز من روی رومرو میباشد.

رومرو قهرمان کشتی بوده ولی این ورزش ام ام ای است. به حرف من اعتماد کنید: او را حتما ناک اوت میکنم. و اگر حواسش نباشد او را خاک و سپس سابمیت میکنم… من مثل همیشه مبارزه خواهم کرد. بدون شک در دقایق اول به دنبال ناک اوت کردن و یا سابمیت کردن او هستم. من او را در اوکتاگون شکار و سپس ناک اوت میکنم. این اتفاق در راند اول اتفاق خواهد افتاد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.