واکنش سرباز خدا به اظهارات پائولو کاستا: چرا او مساله را شخصی‌ میبیند؟

نبرد یوئل رومرو ستاره کهنه کار کوبایی در مقابل پائولو کاستای برزیلی یکی‌ از تماشایی‌ترین دیدارهای کارت یو اف سی‌ ۲۴۱ میباشد. پائولو کاستا چند روز پیش در مورد این بازی گفته بود که پیشتر به دنبال مسابقه‌ای در مقابل رومرو بوده و اینکه او را در این مسابقه و در راند اول ناک اوت خواهد کرد. این صحبت‌ها واکنش رومرو را به همراه داشت. در مصاحبه‌ای با‌ ام ام ‌ای جانکی رومرو گفت: 

بزرگترین سوال من این است که چرا این موضوع شخصی‌ شده؟ من تا بحال هیچوقت او را ندیده ام. هیچوقت با او صحبت نکرده ام. چرا این موضوع شخصی‌ شده؟ باور کنید من دلیلش را نمیدانم. برای من مهمترین موضوع این است که وقتی‌ بر می‌گردم مسابقه‌ای داشته باشم. برای من فرقی‌ ندارد که حریف چه کسی‌ باشد. 

در مورد ۱۱ بازی کاستا و برد او در تمام دیدارهای پیش از رومرو سوال شد که او در جواب گفت: 

من به آن فکر نمیکنم. من به خدا فکر می‌کنم که مهمترین موضوع زندگیست. خداوند هرگز بازنده نمی‌شود. 

گفته میشد که برنده بازی کاستا – رومرو به مصاف برنده دیدار ویتیکر – آدسانیا خواهد رفت اما رومرو نظر‌ای متفاوت دارد؛  

من نه به آدسانیا و نه به رابرت فکر می‌کنم. نه من اینگونه نیستم. من فامیل بزرگی‌ دارم. وقتی‌ شما فرزندانی داشته باشید سوال بسیار بسیار بزرگی‌ در ذهن شمست؛ برای مدرسه فرزندم و هفته آینده او چه کاری میبایستی انجام دهم؟ آن کسانی که در اطراف من هستند با ذهنیت من آشنا هستند. این همه استرس برای چه؟ چرا ذهن من میبایستی درگیر این باشد که مثلا من باید با جان جونز مبارزه کنم؟ این با خود استرس زیادی به همراه دارد.  

لازم به ذکر است که هر دو فایتر چند ماه پیش و در یو اف سی‌ آن ‌ای اس پی‌ ان ۳ UFC on ESPN 3 آماده نبرد در مقابل همدیگر بودند که کاستا به دلایل نامعلومی از آن کارت کنار گذاشته شد. رومرو پس از آن تاریخ و در مصاحبه‌ای گفته بود که شنیده که کاستا به دلیل استفاده از مواد غیر مجاز آن بازی را از دست داده و به نظر می‌رسد که خشم ستاره برزیلی از رومرو به این علت باشد. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.