حبیب نورماگومدوف: مک گرگور باید زندانی شود

usa_today_11394160.0

فیلم حمله کانر مک گرگور به یک مرد مسن در کشور ایرلند که دیروز منتشر شد واکنش های زیادی را بهمراه داشته. حبیب نورماگومدوف قهرمان سبک وزن یو اف سی در مصاحبه ای با تی ام زی مک گرگور را مورد انتقادات شدیدی قرار داد:

به عقیده من او (مک گرگور) باید زندانی شود… ما هنگامی که از روسیه به آمریکا سفر میکنیم با ویزا گرفتن خیلی مشکل داریم. چرا او با تمام کارهایی که تابحال انجام داده هیچ مشکلی ندارد؟ چطور به این یارو ویزا می دهند؟

جای چنین افرادی در زندان است. من پیش از این هم به شما گفته ام که این یارو شخصی بی کلاس و بی حرمت است. این اتفاق اسپورت ما را خدشه دار میکند. البته او (کانر) کارهای خوبی نیز برای این ورزش انجام داده ولی در حال حاضر عقلش را کاملا از دست داده است…

پلیس ایرلند باید او را مجازات کند… اصلا نمیتوانم بفهمم که او چرا این کار را کرد. حتی اگر این مرد مسن 10 مشت هم به کانر میزد او اجازه نداشت چنین کاری کند…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.