دنیل کورمیر: گاهی اوقات شما به دنبال خواسته‌ای هستید که واقعا آن را نمیخواهید

daniel cormier

ساعاتی تا دیدار دنیل کورمیر – استیپه میوچیچ باقی‌ مانده است. مراسم وزن کشی‌ و استیر داون دیروز برگزار شد و جو روگن پس از میوچیچ از کورمیر در مورد بازی فردای آنها صحبت کرد. 

جو روگن خطاب به بینندگان و تماشاگران: من در کنار قهرمان ایستاده ام. دی سی‌ (دنیل کورمیر) این دیدار در مورد میراث تو است، این در مورد عنوان قهرمانی تو است. در مورد اهمیت این بازی بگو و نظرت در مورد مبارزه در مقابل کسی‌ که کمربند قهرمانی را از او گرفتی‌ چه است؟  


کورمیر: جو تو دقیقا درست میگی‌، این در مورد عنوان قهرمانی من است. او (میوچیچ) طوری وانمود می‌کند که انگار مسابقه اول را برده است، فردا من به شما نشان خواهم که داد که بعضی‌ اوقات شما به دنبال چیزهایی‌ هستید که واقعا آن را نمیخواهید.

دنیل کورمیر در دیدار اول توانست استیپه میوچیچ را در راند اول بازی ناک اوت کند. لازم به ذکر است که میوچیچ در آن دوره قهرمان سنگین وزن یو اف سی‌ بود و همچنان رکورد دار دفاع از عنوان قهرمانی سنگین وزن میباشد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.