حبیب نورماگومدوف خطاب به دنیل کورمیر: سرت را بالا بگیر

Khabib Nurmagomedov

مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۱ واکنش بسیاری از هواداران و مبارزان این ورزش را به همراه داشت. در مین ایونت این مسابقات استیپه میوچیچ برای تلافی شکست دیدار نخست خود و برای به دست آوردن کمربند قهرمانی این وزن به مصاف دنیل کورمیر رفت. پس از سپری کردن راند یک و دو این مسابقه به نظر میرسید که کورمیر بتواند از سد حریف قدر خود بگذرد اما در راند چهارم و با تغییر روش بازی از سوی میوچیچ او توانست با ناک اوت کردن کورمیر کمربند قهرمانی را دوباره از آن خود کند. 

حبیب دوست کورمیر در پیغامی در اینستاگرم خود خطاب به وی نوشت: 

در هنگام برد دوستان تو بسیار زیادند، اما هنگام شکست تنها دوستان واقعی‌ تو در کنارت هستند. سرت را بالا بگیر، تو پیش از این هم ثابت کرده بودی که در دنیا یکی‌ از بزرگترین مبارزان این ورزش هستی‌.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.