پائولو کاستا: من میتوانم آدسانیای ”لاغر مردنی“ را بکشم

adesanya vs costa

آتش دشمنی پائولو کاستا و ایزرائیل آدسانیا دوباره شعله ور شد. آدسانیا و کاستا پیش از این بارها همدیگر را مورد انتقاد قرار داده اند و پس از پیروزی کاستا در مقابل رومرو کل کل آنها مجددا شروع شد.

کاستا پس از پیروزی آدسانیا در مقابل گستلوم، صورت آسیب دیده آدسانیا را درشبکه های اجتماعی مسخره کرد. آدسانیا، کاستا را پیش از این به کیسه بوکسی متحرک نامید و او را متهم به استفاده از مواد نیروزا کرد و…

آدسانیا با دیدن مبارزه رومرو ۔ کاستا دست به توییتر برد و دست های ستاره برزیلی را به دست های یک دایناسور تشبیه کرد. او همچنین با انتشار عکسی از یک پمپ بنزین، نفس و کاردیو کاستا را زیر سوال برد.

کاستا پس از اتمام مبارزات یو اف سی 241، در گفتگویی با ام ام ای مِینیا در این رابطه گفت:

او (آدسانیا) گفته که دست های من شکل دست های یک دایناسور هستند. الان دیگر شخصی شده… این لاغر مردنی هیچ شانسی در مقابل من ندارد. بنظر من ویتیکر قادر به شکست دادن آدسانیا است. من رومرو را شکست دادم و به عقیده من رومرو در مقابل ویتیکر پیروز شد… اگر آدسانیا، ویتیکر را شکست داد و قهرمان شد… ببین… من میتوانم او را بکشم!

رابرت ویتیکر و ایزرائیل آدسانیا طبق برنامه ریزیهای انجام شده در تاریخ 5 اکتبر (13 مهر) به مصاف هم میروند.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.