دلیل علاقه نیت دیاز به رویارویی با خورخه ماسویدال

20190821_152535_0000_compress74

ستاره ولترویت یو اف سی نیت دیاز پس از مغلوب کردن انتونی پتیس در رقابت های یو اف سی 241 خورخه ماسویدال را به چالش کشید. دیاز در مصاحبات مطبوعاتی پس از مبارزات در این رابطه گفت:

شما باید تشخیص دهید که چه کسانی در این بازی (ام ام ای) بهترین هستند… مطمئن باشید مبارزانی که آنها (یو اف سی) به شما نشان میدهند بهترین نیستند… بهترین مبارزان کسانی هستند که سالیان سال در اینجا مبارزه کرده اند و همیشه جزو برترین های این سازمان بوده اند.

پتیس در آخرین مبارزه اش استیفن تامپسن را که چند بار برای عنوان قهرمانی مبارزه کرده ناک اوت کرد… آنها این یارو (بن اسکرن) را زیادی بزرگ کرده بودند و ماسویدال اور ناک اوت کرد. من در سال 2004 مبارزه کردن را شروع کردم و ماسویدال حتی از من هم زودتر شروع به مبارزه کرد. بنظر من او در اوجش است و بهترین فایتر رزمی ترکیبی حال حاضر ولترویت است.

دیاز در ادامه افزود که اگر یو اف سی حق او را بپردازد حاضر است که حتی ماه آینده با ماسویدال مبارزه کند. در غیر این صورت او کوچک ترین عجله ای برای بازگشت ندارد. دیاز در مورد دوری سه ساله اش گفت:

من بهترین فایتر دنیا هستم و پیشنهادات آنها (یو اف سی) در طول این مدت در حد بهترین فایتر دنیا که من هستم نبود. دقیقا مثل داستان ماسویدال.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.