دانا وایت به لیست جدید پاوند فور پاوند و سقوط کورمیر در آن واکنش نشان داد

dana white

پس از مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۱ و شکست دنیل کورمیر، لیست پاوند فور پاوند یو اف سی‌ دستخوش تغیراتی بود که مهمترین آن سقوط ۷ پله‌ای کورمیه قهرمان سابق سنگین وزن این سازمان بود. دانا وایت در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای جانکی به این تغییر واکنش نشان داد و گفت: 

امروز داشتم به رنکینگ جدید نگاه می‌کردم و به نظرم بسیار غیر معقول بود. شنبه شب او (کورمیر) در لیست پاوند فور پاوند در جایگاه اول دنیا قرار داشت و پس از باخت به جایگاه هفتم نزول کرد در حالی‌ که او در مقابل حریف شماره اول این وزن (میوچیچ) قرار گرفته بود. کسی‌ که رکورد بیشترین دفاع را از کمربند خود داشته، و کورمیر در جایگاه هفت قرار می‌گیرد؟ احمقانه است، او میبایستی خیلی‌ بالاتر از این باشد. او همچنان در دنیا یکی‌ از بهترینهاست. 

در مورد مسابقه‌ای سوم بین میوچیچ و کومیر از دانا وایت سوال شد که او در پاسخ گفت: 

من هر کاری که کورمیر بخواهد را انجام خواهم داد و این در مورد استیپه هم صدق می‌کند. استیپه هم میبایستی خواهان برگزاری آن مسابقه باشد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.