اسکات کوکر: رایان بیدر از هر دو قهرمان سنگین وزن یو اف سی‌ بهتر است

scott coker

اسکات کوکر پرزیدنت سازمان بلاتور در مصاحبه‌ای قهرمان سنگین وزن بلاتور را ستود و بر این باور است که در مسابقه‌ای احتمالی‌، بیدر قهرمان سابق یو اف سی‌ کورمیر و قهرمان جدید این وزن را شکست خواهد داد. 

فکر می‌کنم در صورت مسابقه در مقابل استیپه، بیدر کشتیگیر بهتری است. او مشکلی‌ با استرایکینگ حریف ندارد. فکر می‌کنم که آن بازی به روی زمین و از طریق گراوند و پاوند به تمام برسد. فکر می‌کنم که اگر کورمیر هم به این روش مسابقه را ادامه میداد پیروز میدان میشد. من عاشق دی سی‌ هستم. 

مسابقه در مقابل میوچیچ بازی خوبی‌ خواهد بود اما مسابقه بیدر در مقابل کورمیر شگفت انگیز خواهد شد. قهرمان ما از پس هر دو قهرمان آنها بر میاید. او ثابت کرده که توانایی‌ ناک اوت کردن دیگران را با زدن یک ضربه دارد، در تورنمنت فوق‌العاده بوده و به نظر من او بهترین سنگین وزن دنیا است. بر این باور هستم که اگر بیدر ۱۰ بار در مقابل میوچیچ قرار بگیرد در ۸ دیدار آن پیروز مسابقه خواهد بود. 

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.