کانر مک گرگور ریمچِ حبیب را میخواهد ولی منتظر آن نمی ماند

conor vs khabib

از روزی که کانر مک گرگور در رویداد یو اف سی 239 مغلوب حبیب نورماگومدوف شد، او به دنبال رویارویی مجدد با قهرمان روسی بوده است. بااینحال این تنها نورماگومدوف نیست که در رادار کانر مک گرگور است. بلکه حریفان دیگری نیز هستند که احتمال روبرو شدن با ستاره ایرلندی را دارند.

مک گرگور بتازگی در گفتگویی با آریل هلوانی و کانال ”ای اس پی ان“ در مورد بازی بعدی خود گفت:

در بازی بازگشتم دوست دارم کمربندم را پس بگیرم. باید این شکست را تلافی کنم. آماده سازی من اشتباه بود و خیلی چیزها یاد گرفتم… او (حبیب) در راند اول فقط فرار میکرد. او در راند اول حتی یک مشت هم نزد. او قبل از مشت زدن زیر گرفت و اینگونه مبارزه را شروع کرد. باید این را به هرب (هرب دین، داور مسابقه) گوشزد میکردم.

او (حبیب) میگفت که در قفس با من صحبت میکرد. ولی تا هنگامی که موقعیت کاملا مسلطی نداشت، جیکش هم در نیآمد. تنها دلیل اینکه او این موقعیت را به دست آورد این بود که من هیچ احترامی برای سبک مبارزه او قائل نبودم (زیرگیری) و در قفس به دنبال او بودم که مدام در حال فرار کردن بود.

یک لحظه حواسم پرت شد و آن مشت شانسی را به من زد. حتی پس از این ضربه شانسی، با وجود اینکه ضربه قشنگی بود، سریع بلند شدم و به مبارزه ادامه دادم. او چه کرد؟ دوباره زیر گرفت. بااینحال چیزهای زیادی از این مبارزه یاد گرفتم و میتوانم دفعه بعد انتقام بگیرم.

ولی در انتظار مبارزه با حبیب نمی مانم. اگر از من بپرسید، میگویم هر که باشد فرقی نمی کند. اگر داستین برد، داستین. اگر نیت (دیاز) جور شد، نیت. اگر خورخه (ماسویدال) جور شد، خورخه. از لحاظ جثه… اصلا نمیدانم چرا دانا وایت این حرف را زد. برای من فرقی نمی کند چه حریفی باشد: آیاکویینتا، فرگوسن، جاستین گیچی، ریمچِ هالووی یا حتی ریمچِ آلدو. باید برگردم ولی مهم ترین چیز این است که با تمام وجود روی مبارزه کردن تمرکز کنم…

مربوط به این خبر

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.