داستین پویریر نگران تِیک دانهای حبیب نیست

dustin Poirier

کمتر از دو هفته به بازیهای یو اف سی‌ ۲۴۲ و نبرد حبیب نورماگومدوف در مقابل داستین پویریر باقی‌ مانده است. در حالیکه بیشتر هواداران این ورزش حبیب را برنده احتمالی‌ این بازی میدانند، داستین پویریر درصدد در هم کوبیدن رقیب داغستانی خود میباشد. پویریر در مصاحبه‌ای با ‌ام ام‌ ای جانکی گفت: 

من زیاد نگران تیک دانهای او نیستم (خاک کردن). من میبایستی به او صدمه بزنم و قسمت زیادی از کمپ تمرینی من در مورد این موضوع است. میبایستی خود را در شرایطی قرار دهم که راندها با برد پشت سر بگذارم تا در نهایت پیروز این مسابقه باشم. از حصار قفس میبایستی دوری کنم و از زمین میبایستی بلند شوم. اما همزمان میبایستی بازی خودم را دنبال کنم. من این موقعیت را دارم که تاریخ را دگرگون کنم و کاری کنم که تاکنون کسی‌ موفق به انجام آن نشده است. این موقعیت را در آغوش میگیرم. برای قرار گرفتن در این مکان و برای موقعیتی که نسیب من شده تا به دنیا نشان دهم که چقدر بزرگ هستم، بسیار هیجان زده ام. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.