جاستین گیچی در مورد بازی با دونالد سرونی: این مسابقه خشونت محض است

justin gethje

در مین ایونت بازیهای یو اف سی‌ فایت نایت ۱۵۸ که در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) برگزار خواهد شد، جاستین گیچی (۲۰-۲) به مصاف دونالد سرونی (۳۶-۱۲) خواهد رفت. گیچی در آخرین بازی خود ادسون باربوزا را در راند اول ناک اوت کرد و پس از ۶ ماه آماده مبارزه با “کابوی” است. در آنسو اما سرونی در آخرین مسابقه در مقابل تونی فرگوسن تن به شکست داد.

جاستین گیچی در مورد این دیدار در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای جانکی گفت: 

این مسابقه خشونت محض است. لازم نیست در مورد آن تعریف کنم. کابوی رکورد دار بیشترین مسابقه، برنده بیشترین بونوس مسابقات، این مسابقه برنده تمام جوائز خواهد شد. او (سرونی) تمام رکورد‌ها را به خود اختصاص داده، دیگر چه چیزی برای تعریف باقی‌ مانده؟ اگر شما مسابقات من را دیده باشید متوجه میشوید. من هم اکنون ۱۰۰ درصد آماده هستم و در آخر یا من او را ناک اوت می‌کنم و یا آنها من را به خواب (ناک اوت) خواهند فرستاد. 

جاستین گیچی چند سال پیش در حین اسپارینگ در مقابل دونالد سرونی ناک اوت شد. در این رابطه او گفت: 

او من را در حین اسپارینگ ناک اوت کرد. به یاد ندارم که در آن زمان اگر حتی یک مسابقه حرفه‌ای را پشت سر گذاشته بودم. در آن زمان من جوان بودم و اینک به یک مرد تبدیل شده‌ام و برای تلافی آن اتفاق هیجان زده هستم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.