داستین پویریر: بدون شک تونی فرگوسن مدعی بعدی است

dustin poirier

تنها چند روز به مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۲ در ابوظبی باقی‌ مانده و بسیاری منتظر نتیجه نبرد داستین پویریر در مقابل حبیب نورماگومدوف هستند. در روز‌های اخیر صحبت از کانر مک گرگور در مورد نتیجه این بازی و شانس او برای تایتل شات به میان آمد. در مصاحبه از پویریر سوال شد که در صورت برد او در مقابل حبیب، چه کسی‌ حریف بعدی او خواهد بود. آیا حبیب شانسی‌ برای ریمتچ دارد و یا آیا آن مسابقه به کانر خواهد رسید. پویریر در جواب این سال گفت: 

بدون یک لحظه فکر کردن، ۱۰۰ درصد تونی فرگوسن خواهد بود. بدون شک تونی فرگوسن است. در حال حاضر اما من به آن موضوع فکر نمیکنم زیرا ۲۵ دقیقه نبرد با حبیب، تنها چیزیست که میتوانم به آن تمرکز کنم. نمیتوانم به تمریناتی که قرار تا ۷ سپتامبر انجام دهم احترام نگذارم. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.