مایکل بیسپینگ: مسابقه حبیب – پویریر بی‌ سر و صداست

مایکل بیسپینگ قهرمان سابق یو اف سی‌ در مورد بازی حبیب نورماگومدوف – داستین پویریر و عدم تبلیغ این بازی صحبت کرد. این دو در تاریخ ۷ سپتامبر به مصاف هم خواهند رفت. بیسپینگ گفت: 

نه هیجانی، نه اشاره‌ای به همدیگر، نه داد و فریادی، نه فحاشی. آنها به طور کامل به هم احترام میگذارند و این بسیار خوب است اما آن تبلیغات و انگیزه‌ای که این مسابقه باید داشته باشد را ندارد. حتی نزدیک آن هم نیست. با توجه به اینکه حبیب ستاره بزرگیست و شبکات اجتماعی بسیاری او را دنبال میکنند و او در تمام دنیا مشهور شده است، با این حل فکر نمیکنم که این موضوع بتواند به بزرگ شدن این مسابقه کمک کند. تنها دلیل این هم این است که آتشبازی خریدار دارد و این در مورد این مسابقات هم صدق می‌کند.

در مورد نتیجه بازی این دو از بیسپینگ سوال شد که او در پاسخ گفت:

وقتی‌ که روبروی هم قرار گرفتند متوجه شدم که هم از نظر قد و هم جثه مشابه هم هستند اما حبیب به نظر بسیار تو پر تر میامد. فکر می‌کنم که داستین مسابقه سختی را پیش روی داشته باشد و البته این چیزیست که همه از آن اطلاع دارند. اما آن داستین پویریری که در مقابل مکس هالووی مسابقه داد قطعا در مقابل حبیب شانس برد دارد. حدس من حبیب است اما پویریر بدون شانس نیست. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.