حبیب نورماگومدوف: فقط تونی فرگوسن سزاوار “تایتل شات” بعدی است

در تاریخ ۱۶ شهریور و در رویداد یو اف سی‌ ۲۴۲ حبیب نورماگودموف برای دفاع از کمربند قهرمانی خود به مصاف داستین پویریر خواهد رفت. دانا وایت چندی پیش در صحبتی‌ اشاره‌ای به کانر مک گرگور کرد و گفت که او منتظر است تا نتیجه بازی حبیب – پویریر مشخص شود. داستین پویریر در یکی‌ از مصاحبات اخیر خود گفته بود که در صورت برد در مقابل حبیب این تونی فرگوسن است که تایتل شات بعدی را دریافت خواهد کرد. به نظر می‌رسد که حبیب هم با نظر رقیب خود هم عقیده است و او در مصاحبه‌ای به هر دو رقیب خود اشاره‌ای کرد؛ 

همه مسابقات ایستاده آغاز میشوند، و پس از آن می‌بینید که من چه کاری خواهم کرد. مسلما دوست دارم که سرعت و قدرت او را ارزیابی کنم. ببینیم چه میشود. هیچکس نمیداند، مبارزه مبارزه است اما هدف من تمام کردن او در حین مسابقه است. پس از او تنها تونی فرگوسن سزاوار این مبارزه است. فکر می‌کنم که او سزاوار این مسابقه باشد. دیگر چه کسی‌ مانده؟ هیچکس، فکر می‌کنم تنها تونی فرگوسن است. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.