صحبتهای حبیب در مورد دنیل کورمیر و آینده او

Daniel-Cormier-6-1024x682

پس از شکست دنیل کورمیر در برابر استیپه میوچیچ و از دست دادن کمربند قهرمانی سنگین وزن یو اف سی‌، آینده کورمیر در حاله‌ای از ابهام قرار گرفت. در مصاحبه‌ای پس از شکست، کورمیر گفت که برای تصمیم گیری در مورد آینده خود باید با همسر خود مشورت کند. حبیب نورماگومدوف دوست کورمیر در مصاحبه‌ای در مورد آینده کورمیر گفت:

هنگامی که دی سی‌ (کورمیر) باخت حال همه ما گرفته شد. همزمان با آن، مادر کین ولاسکز هم درگذشت و پس از چند روز دی سی‌ پدرش را هم از دست داد. هفته سختی برای تیم AKA بود اما زندگی‌ اینگونه است و همه چیز دست خداست. از دست دادن کمربند در مقابل از دست دادن والدین هیچ چیزی نیست. وقتی‌ دی سی‌ کمربندش را از دست داد ناراحت شد اما از دست دادن پدرش بسیار فرق دارد. 
ما دلمان به حالش سوخت اما میدانیم که دی سی‌ چقدر رقابتی‌ و قوی است. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. همین چند روز پیش با او صحبت کردیم. هم در مورد مسابقه من صحبت کردیم هم مسابقه او و هم در مورد پدرش. من در تلاش بودم که به او انرژی مثبت دهم. در حال حاضر او شرایط سختی را تجربه می‌کند اما زمان همه چیز را تغییر خواهد داد. میدانم که او بهتر خواهد شد. 

در مورد آینده کورمیر، حبیب گفت: 

میخواهم که او ریمتچی در مقابل میوچیچ داشته باشد و پس از آن دستکش‌هایش را آویزان کند. دقیقا نمیدانم که او چه چیزی در سر دارد اما دوست داشتم او در ماه مارس یا فوریه در مقابل میوچیچ به میدان برود و پس از آن تمام کند. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.