پیشبینی‌ دیمیتریس جانسن در مورد بازی حبیب – پویریر

demetrious-johnson-1024x639

پس فردا شب مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۲ در ابوظبی برگزار خواهند شد و در مین ایونت این مسابقات حبیب نورماگومدوف برای دفاع از کمربند خود به مصاف داستین پویریر میرود. دیمیتریس جانسن قهرمان سابق یو اف سی‌ در مورد این دیدار گفت: 

هر دو آنها میتوانند برنده این بازی شوند. حبیب میتواند با فشار و پرس زیاد و از طریق کشتی‌ پویریر را زمین زده و او را خرد کند. در آن سو، پویریر هم میتواند از فاصله بین او و حبیب برای گرفتار نشدن در تیک داونها استفاده کرده و ایستاده سعی‌ در ناک اوت حبیب کند. در آخر و به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای نمیتوانم بگویم که کدام یک از آنها دیگری را شکست خواهد داد چون مسابقه‌ای بسیار نزدیک است. به هیچ عنوان مسابقه راحتی‌ برای هیچ کدام آنها نخواهد بود.  

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.